Biz kimiz?

Dijital dünyada daha güçlü olmak isteyenlerin destekçisiyiz.

Bizimle beraber markanızı daha iyi yerlere taşıyın.

Biz kimiz?

İnternet dünyasında kendine özel bir marka oluşturmayı hedefleyen genç girişimcileriz. Birçok farklı markanın içerik ihtiyacı, web sitesi, sosyal medya yönetimi ve içerik editörlüğü ihtiyacını karşılamayı hedefleyen genç bir ekibiz.

Neler yapıyoruz?

Web sitelerinin blog kısımlarında duyduğu içerik ihtiyacını karşılıyoruz. Kurumsal web sitelerinin ve markaların sürekli ihtiyaç duyduğu %100 SEO uyumlu ve özgün içerik ihtiyacını karşılıyoruz. Benzer şekilde web sitesine ihtiyaç duyan markalara profesyonel şekilde hazırlanmış WordPress sitesi kuruyoruz. Sosyal medya hesapları için hizmet sunuyor ve İnstagram, Youtube gibi mecralarda markaların hesaplarını yönetiyoruz.

Vizyonumuz

İçerik üretimi konusunda birçok marka %100 SEO uyumlu ve özgün makale ürettiğini, kaliteli hizmet sunduğunu iddia eder. Ancak bunların çoğu şeffaf bir şekilde davranmamakta ve kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olmamaktadır. Seo Temel ekibi olarak hizmete ihtiyaç duyan web sitelerinin ve markaların bu hizmeti en iyi şekilde elde etmesine, markaların güvenini kazanmaya ve onlara en uygun fiyatlarla en iyisini sunmayı hedefliyoruz. Şeffaf bir marka olmayı hedefliyoruz. Böylece bizimle ilk defa çalışacak olan markalar, daha öncesinde yaptığımız çalışmaları ve bu çalışmaların sonucunda elde ettiğimiz başarıları sitemiz üzerinde görüntüleyebilecek ve hakkımızda olumlu bir düşünceye sahip olabileceklerdir.

Şeffaf davranma stratejisi sayesinde markaların hakkımızda olumlu bir düşünceye sahip olması ve bu düşüncenin sürdürülebilir olmasını hedefliyoruz. Üyelik sözleşmesi kapsamında hem alıcı tarafında hem de hizmet verenler için güven toplamayı hedefliyoruz.

Burak T.

Yönetici / Web Tasarım
Seo Temel web sitesinin yönetiminden ve müşterilere teslim edilen içerik, hizmetlerden sorumlu olan kişiyim. İçerik hizmetinin yanında markaların ihtiyaç duyduğu WordPress site kurma işlerinden sorumlu olan kişiyim.
Elif Mermer

Elif M.

İçerik sağlayıcı / Editör
Farklı sektörlere ait olan web siteleri için içerik üreten, editörlük hizmeti sunan ve hazırlayan, teslim edilen tüm içeriklerden sorumlu olan kişiyim. Editörlük işlerinden sorumlu olan kişiyim.

Deniz E.

İçerik sağlayıcı
Farklı sektörlere ait olan web siteleri için içerik üreten, sipariş alan ve içerik ihtiyacını karşılamaktan sorumlu olan kişiyim.

Eda K.

İçerik sağlayıcı / Sosyal medya
Farklı sektörlere ait olan web siteleri için içerik üreten, sipariş alan ve içerik ihtiyacını karşılamaktan sorumlu olan kişiyim. Aynı zamanda markaların sosyal medya hesaplarından sorumlu olan kişiyim.

Selen T.

İçerik sağlayıcı
Farklı sektörlere ait olan web siteleri için içerik üreten, sipariş alan ve içerik ihtiyacını karşılamaktan sorumlu olan kişiyim.