Biz kimiz?
Neler Yapıyoruz?

hakkimizda ikon

Biz kimiz?

İnternet dünyasında kendine özel bir marka oluşturmayı hedefleyen genç girişimcileriz. Birçok farklı markanın içerik ihtiyacı, web sitesi, sosyal medya yönetimi ve içerik editörlüğü ihtiyacını karşılamayı hedefleyen genç bir ekibiz.

Neler yapıyoruz?

Web sitelerinin blog kısımlarında duyduğu içerik ihtiyacını karşılıyoruz. Kurumsal web sitelerinin ve markaların sürekli ihtiyaç duyduğu %100 SEO uyumlu ve özgün içerik ihtiyacını karşılıyoruz. Benzer şekilde web sitesine ihtiyaç duyan markalara profesyonel şekilde hazırlanmış WordPress sitesi kuruyoruz. Sosyal medya hesapları için hizmet sunuyor ve İnstagram, Youtube gibi mecralarda markaların hesaplarını yönetiyoruz. Markların ön planda kalmasını sağlayan Adwords reklamlarını yönetiyor ve özel yazılım hizmeti sunuyoruz.

Vizyonumuz

İçerik üretimi konusunda birçok marka %100 SEO uyumlu ve özgün makale ürettiğini, kaliteli hizmet sunduğunu iddia eder. Ancak bunların çoğu şeffaf bir şekilde davranmamakta ve kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olmamaktadır. Seo Temel ekibi olarak hizmete ihtiyaç duyan web sitelerinin ve markaların bu hizmeti en iyi şekilde elde etmesine, markaların güvenini kazanmaya ve onlara en uygun fiyatlarla en iyisini sunmayı hedefliyoruz. Şeffaf bir marka olmayı hedefliyoruz. Böylece bizimle ilk defa çalışacak olan markalar, daha öncesinde yaptığımız çalışmaları ve bu çalışmaların sonucunda elde ettiğimiz başarıları sitemiz üzerinde görüntüleyebilecek ve hakkımızda olumlu bir düşünceye sahip olabileceklerdir.

Şeffaf davranma stratejisi sayesinde markaların hakkımızda olumlu bir düşünceye sahip olması ve bu düşüncenin sürdürülebilir olmasını hedefliyoruz. Üyelik sözleşmesi kapsamında hem alıcı tarafında hem de hizmet verenler için güven toplamayı hedefliyoruz.

Havalı gözükmek için ``Creative`` olmak yerine

Gerçekten yaratıcılığımızı kullanıyoruz!

“Kazanç vizyonun getirisidir” felsefesiyle yola çıkan ve bu anlayışla hizmet sunan bir markayız. Seo Temel ve ekibi sunacağı her bir hizmette en iyisini hedefler ve çalıştığı markalara bu anlayışla yaklaşır.