Yardıma mı ihtiyacınız var?

İletişim formu yada sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve yardım alabilirsin. Yaşadığın problemi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için aşağıdaki SSS bölümüne göz atmayı unutmayın. En kısa sürede size geri dönüş sağlanacaktır.

1

ST'ye üye oldum. Ancak giriş yapamıyorum.

ST’nin güvenlik tedbirleri diğer sitelere göre biraz daha yüksektir. Lütfen giriş yapmak istediğiniz hesabın geçerli e-posta gelen kutusunu kontrol ediniz. Web sitemiz robot olduğunuzdan şüphelenmiş olabilir. Bu durumda e-posta adresinize ileti göndermiş olabilir. E-posta kutunuza düşen bu ileti içerisindeki linke tıklamanız sorunu çözecektir.

1

İçerik siparişi veremiyorum / Sipariş formu yüklenmiyor

İçerik siparişi verebilmeniz için web sitemize giriş yapmanız gerekmektedir. ST’ye üye olmak yalnızca 60 saniye sürmektedir. Üye girişi yapmadığınız takdirde içerik siparişi sayfasındaki sipariş forumları görüntülenemez.

1

Sanal ürün/hizmet satın alamıyorum?

Web sitemizden hazır makale, editörlük ve diğer sanal ürün ve hizmetleri satın alabilmeniz için öncelikle üye giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında yaptığınız tüm sipariş ve satın aldığınız tüm hizmetlerle beraber sanal ürünlere HESABIM sayfasından ulaşabilirsiniz.

1

Satın aldığım hazır makaleyi göremiyorum? Nereden cihazıma indireceğim?

Satın aldığınız hazır makalelere HESABIM > İndirmeler sekmesinden erişebilirsiniz.

Eğer web sitemize üye olmadan hazır makale satın aldıysanız ödeme sayfasında fatura bilgilerini girerken yazmış olduğunuz e-posta adına otomatik bir hesap oluşturulur. E-posta adresinizi kontrol ederseniz otomatik olarak oluşturulan bu hesabın giriş bilgilerini görebilirsiniz. Bu bilgilerle sitemize giriş yaparak HESABIM > İndirmeler sekmesinden satın aldığınız hazır makalelere erişebilirsiniz.