Bizimle Birlikte
Çalışmak İster Misin?

Alışkanlıkları Değiştiren Hizmet
İçerik hizmeti konusunda herkes özgün ve SEO uyumlu içerik üretmekten bahseder. Bu konuda yılların deneyimine sahip olduğunu söyler. Ancak birçok hizmet veren marka kendini tekrar etmekten öteye geçemez. Bu konuda Seo Temel oldukça farklı hizmet sunar. Dolaysıyla kaliteli işçilik sunan bireylerle beraber çalışır. Sürekli olarak kendini güncelleyen ve geliştiren biriysen sende ekibimize dahil olabilirsin!
Her şey Vaktinde Güzel
Ekip üyelerimizin her birinde “iş bitirici” vasfına sahip olunması bizim için çok önemlidir 😊 Sipariş teslim edildikten sonra belirtilen tarihte işin bitirilmesi ve tarafımıza devredilmesi hayati önem taşıyor. “Seo Temel” markasını kendi markanız gibi bilmeniz ve marka değerini yüceltecek titizlikte çalışmanız her şeyden fazla önem kazanıyor. Geniş kitlelerle çalışmak yerine ayrıcalıklı bir ekibe sahip olmayı tercih ediyoruz.
Kazanç Başarının Getirisidir
Bizimle beraber çalışan müşterilerimizden “sizinle çalışmaktan çok memnunuz” sözünü duymak çok ama çok önemli 😎 Bu yüzden profesyonel davranmak ve her an için kendinizi güncellemek hem sizin açınızdan hem de bizim açımızdan çok önemli. Seo Temel’in sağladığı Udemy kursları ve eğitimleri sayesinde hizmet verdiğimiz alanlarda kendinizi geliştirebilirsiniz. Freelancer iş imkanlarıyla kendi evinizin konforunda bizimle beraber çalışabilirsiniz.
Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?
Web sitesi içeriği, blog içeriği, ürün tanıtımı ve incelemesi konusunda içerikler hazırlıyoruz. Markalara WordPress sitesi kuruyoruz. Adwords reklam hesaplarını yönetiyoruz. İçerik noktasında editörlük hizmeti sunuyor ve müşterilerimizin sosyal medya hesaplarını yönetiyoruz. Tüm bu hizmetler için her zaman en iyi hizmeti vaat eden ekip arkadaşlarıyla birlikte çalışıyoruz. Sizlerde kendinize bu noktada güveniyorsanız ekibimizin bir parçası olabilirsiniz 😊
Profesyonellik İsteyenlere Hitap Ediyoruz
Markalarını güncellemek isteyen ve bu konuda gerçekten kaliteli hizmet arayanların reklam ajanslarında kaybolması yerine Seo Temel dijital ajansında üst düzey hizmet ihtiyacını karşılamak istiyoruz. Bu yüzden freelancer çalışan arkadaşların arasından en iyilerini seçiyor – sorumluluk sahibi, profesyonel ve disiplinli – ve onlarla beraber “dijital ajans” kavramının öncüsü olmak için uğraşıyoruz.

Ekibimizin Genişlemeye İhtiyacı Var!

Sizleri de bu yolculuğa davet ediyoruz 😊
SEO Uyumlu İçerik Üreticisi
Kullanıcı deneyimi yüksek, akıcı içeriklere ihtiyacımız var. Bu yüzden gereksiz sözcük kullanımı yapmayan, kelime kotasını doldurmaya çalışmayan içerik yazarlarına ihtiyacımız var. Kısa cümlelerle akıcı içerik oluşturma yeteneğine sahip, %100 özgün ve SEO uyumlu içerik üretebiliyorsanız hemen şimdi başvuru yapabilirsiniz.
Sosyal Medya Yöneticisi
İnstagram, Facebook veya Youtube hesaplarını yönetebilen, içerik takvimi oluşturabilen ve kendini bu alanda geliştirmiş profesyonel çalışmalar ortaya koyabilen arkadaşlara ihtiyacımız var.
Google Adwords veya Sosyal Medya Reklam Yöneticisi
Google Adwords veya sosyal medya hesaplarında yayımlanan reklamları yönetebilecek ve müşterilerimizi mutlu edecek profesyonel arkadaşlara ihtiyacımız var.
Wordpress Geliştirici ve Web Site Tasarımcısı
Profesyonel WordPress tasarımcısı, premium eklenti kullanımı konusunda deneyim sahibi veya özel yazılım web tasarımı yapabilen arkadaşlara ihtiyacımız var!